Titles you rated
VenomRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
After My DeathRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5