Titles you rated
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
PenelopeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0