Movies
Ratings
182
X-MenRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
2012Rated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0