Titles you rated
Sister ActRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 2.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
French KissRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 2.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0