Movies
Ratings
99
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Fantasia 2000Rated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.0
Chariots Of FireRated ★ 4.0
The BabeRated ★ 5.0
Raging BullRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 4.0
SommersbyRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Never Been KissedRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0