Titles you rated
The WolverineRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.5
HomeRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0