Titles you rated
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 5.0
The Angry Birds MovieRated ★ 3.5
The Angry Birds Movie 2Rated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
Muppets Most WantedRated ★ 3.0
Jimmy Neutron: Boy GeniusRated ★ 3.5
Space JamRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Open SeasonRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
ParaNormanRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Shaun the Sheep MovieRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 4.5