Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 2.5
Sin CityRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0