Titles you rated
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0