Titles you rated
Days of Being WildRated ★ 3.5
Eighth GradeRated ★ 3.5
Sound of MetalRated ★ 3.5
My Little OneRated ★ 3.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
The Peanut Butter FalconRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 4.5
SynchronicRated ★ 3.5
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
PossessorRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.0
WhitneyRated ★ 3.0
Black LightRated ★ 3.0
AnimaRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0