Movies
Ratings
173
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
The Breaker UpperersRated ★ 2.5
Dumplin'Rated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 0.5
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
To Each His OwnRated ★ 2.0
The World of UsRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The PastRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0