Titles you rated
The ConcubineRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Collage of Our LivesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Blades of GloryRated ★ 3.5
The BowRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Big StanRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The JacketRated ★ 4.5
A Cruel AttendanceRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0