Movies
Ratings
16
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 5.0