Titles you rated
TitanicRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0