Titles you rated
ApocalyptoRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5