Movies
Ratings
30
The MistRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.5