Titles you rated
The ReaderRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
CloserRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0