Movies
Ratings
333
ParasiteRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5