Movies
Ratings
1208- Whispering WaterRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.0- HumintRated ★ 1.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.5
The LiarRated ★ 3.0
Project YRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
3670Rated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 5.0
Woman of the HourRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 1.5