Titles you rated
TedRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0