Movies
Ratings
173
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0