Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0