Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.0