Movies
Ratings
48
FrozenRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 2.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Scream 3Rated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Look Who's TalkingRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0- NightmareRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0