Movies
Ratings
224
WolfRated ★ 3.0
The BirdcageRated ★ 3.5
Primary ColorsRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5