Titles you rated
- 독수리 5형제 - 한국판Rated ★ 2.5
HerculesRated ★ 2.0
ExtractionRated ★ 2.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 1.5
Justice LeagueRated ★ 2.0- Taoist MutulRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0- 법정 스님의 의자Rated ★ 5.0
Tangled Ever AfterRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 1.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 1.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
RampageRated ★ 2.0
The NetRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 2.5