Titles you rated
My Teacher, My LoveRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
No TomorrowRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0