Movies
Ratings
279
Bleak NightRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
RamsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0