Titles you rated
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
FluRated ★ 1.5
HancockRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5