Titles you rated
The Towering InfernoRated ★ 2.0
Pitch BlackRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 1.0
Universal SoldierRated ★ 3.0
Predator 2Rated ★ 3.0
DrivenRated ★ 2.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.0
DaylightRated ★ 2.0
WarRated ★ 2.0
DaybreakersRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
CommandoRated ★ 2.0
DreddRated ★ 2.0
RoboCop 2Rated ★ 2.0
Under SiegeRated ★ 2.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.0
The Expendables 2Rated ★ 2.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 2.0
ColombianaRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0