Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0