Movies
Ratings
93
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0