Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 1.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0