Movies
Ratings
175
UnstoppableRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The RecruitRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Me, Myself & IreneRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.0
The Color PurpleRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0