Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0- Uninvited GuestRated ★ 2.5
SheRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 4.5
Roald Dahl's Esio TrotRated ★ 3.5