Movies
Ratings
58
The Family ManRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5