Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Hong Gil DongRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 4.0- Kid CopRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0- The CureRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Dangerous MindsRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0