Movies
Ratings
143
Don't BreatheRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 3.0