Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0