Movies
Ratings
149
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 2.5
2012Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0