Titles you rated
WishRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5- HeroRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
NopeRated ★ 2.5