Movies
Ratings
20
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0