Titles you rated
The Danish GirlRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 2.5