Movies
Ratings
136
A MillionRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 1.0
Blood RainRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.0
HitchRated ★ 3.0