Movies
Ratings
157
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
ChawRated ★ 1.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
SanctumRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0