Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0