Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0