Movies
Ratings
170
Patch AdamsRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0