Titles you rated
SpellboundRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 1.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 2.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 1.0
School of RockRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0