Titles you rated
The KingRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0